TESLİMAT - İADE

TESLİMAT

Kargo Ücreti  

Bilungold.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizin kargo ücreti Bilun Gold tarafından karşılanmaktadır.

Teslimat Süresi

Alışverişiniz sırasında tahmini teslimat tarihi verilecektir. Aksi belirtilmedikçe ve mücbir sebepler oluşmadıkça siparişiniz (saat 15:00’den önce verilen siparişler için) (üç) iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Verilen bu taahhüt siparişinizin 3(üç) iş günü içinde adresinize teslim edileceği ile ilgili değildir. Kargo şirketine teslim edilip gönderi numarasının paylaşılacağı ile ilgilidir.

Ülkemizde hizmet veren kargo şirketlerinin tahmini teslim süresi, büyük şehirlere 2(iki) iş günü civarıdır. Uzak bölgelere teslim için lütfen fazladan zaman tanıyın. Bu açıklamalarla birlikte firmamız kesin bir teslimat tarihi garantisi verememektedir. Bilun Gold, kargo şirketinin uzak bölgelere ulaşım esnasında belirli program veya adreslerde gerçekleştirildiği gecikmiş gönderilerden sorumlu değildir.

Banka havalesi ile ödeme yapılması durumunda Havale Bildirim Formu’nun doldurularak tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Kargoya teslimat süresi, ödemenin alındığı ve formun tarafımıza ulaştığı günden itibaren hesaplanır. Bilun Gold prosedürün eksik uygulanmasından kaynaklanan bir gecikmeye bağlı olarak, teslimatın gecikmesiyle ilgili herhangi bir sorumluluk alamamaktadır.

Siparişinizleriniz … Kargo tarafından teslim edilmektedir. Teslimat süresi adresinizin bulunduğu yere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paketiniz şirketimizden kargolandığında satın alma sırasında kullandığınız e-posta adresinize bir takip numarası gönderilecektir. Tüm paketlerimiz teslimat sırasında sigortalıdır. Lütfen teslimat sırasında paketinizi kabul edebilecek durumda olduğunuzdan emin olun. Teslimat sonrasında kayıp veya çalınan paketler için Bilun Gold herhangi bir sorumluluk kabul edememektedir. Paketiniz teslim alınmayıp (Kapıdan İade) görevliye iade edildiyse, Bilun Gold, müşteriye yeniden teslim masrafları için ücretlendirme hakkını saklı tutar.

Bir takip numarası almadıysanız, lütfen spam/önemsiz klasörünüzü kontrol edin. Takip numaranızı veya teslimat durumunu bilmiyorsanız, kargo durumu kargo şirketinin web sitesinde birkaç gün boyunca değişmedi ise, sizin için konuyla ilgilenebilmeleri için lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, Bilun Gold sorunu mümkün olduğunca çabuk ve kısa sürede çözmek için kargo şirketi ile iletişime geçecektir.

Lütfen teslimatı kabul etmeden önce paketinizi kontrol edin. Paketiniz teslimat esnasında hasarlı görünüyorsa, ambalajın açılmış olduğundan şüpheleniyorsanız, paketi kabul etmeyin ve teslimat için adresinize gelen kuryeye rapor ettirin (tutanak tutturun).

Teslimat Adresi

Teslimatlar yalnızca ev veya iş adreslerine yapılabilir. Fatura adresi dışında farklı bir adrese teslim edilmesi gereken siparişler için, lütfen siparişiniz işleme alınmadan, gecikmeye yol açmayacak bir tarihte, sipariş verdiğiniz üye maili üzerinden ya da bilungold.com Hesabım içinde yer alan Destek Taleplerim başlığı altından Yeni Talep oluşturarak güncel adresi bildirebilirsiniz.

Güvenliğiniz için, sipariş verdikten sonra fatura ve teslimat adresi bilgilerinizi değiştirmeyiniz. Siparişin tahmini teslimat süresinde adresinizde bulunamayacağınız endişesini taşırsanız, kargonuzun sekteye uğramaması ve teslim tarihini daha ileri bir tarihe ertelemek için lütfen müşteri hizmetlerimize başvurunuz.

Uzak Bölgelere Teslimat

Gönderim adresiniz farklı bir ülkede ise siparişinizin gümrük işlemlerine tabi olabileceğini lütfen unutmayın. Bilun Gold, ek masraflar veya kargo sırasında oluşabilecek ekstra vergi ve harçtan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

İADE

Ürünlerinizi yasal iade süresi içinde (14 gün) ön koşulsuz iade edebilirsiniz. 

Bunun için yapmanız gerekenler,

Hesabım sayfasından İade taleplerim başlığı altından, Yeni Talep Oluştur butonuna tıklayarak formu doldurmanız gerekiyor.

Sonrasında tarafınıza mail yoluyla anlaşmalı kargo bilgilerimizi içeren bir mail gönderilecektir. 

Anlaşmalı Kargo: Aras Kargo

Müşteri Numaramız : 2018348851438

 

Bu bilgiler ışığında;

 

Ürünü/leri anlaşmalı kargo firması aracılığıyla merkezimize eksiksiz bir şekilde faturasıyla birlikte ulaştırmanız halinde,

Havale / EFT yoluyla yapılmış ödemeler, ürünün iadesi onaylanmış ise ilgili fatura tutarı 10 Gün içinde banka hesabına iade edilir. Ödeme kredi kartı kullanılarak yapıldı ise iade işleminin kredi kartı hesabınıza yansıması 1 - 4 hafta arasında sürmektedir.