TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ VE SİGORTALI KARGO HİZMETİ İLE GÖNDERİLİR.

Garanti - Değişim

 

Bilun Gold ürünleri özenli ve firma içi belirlenmiş kalite standartlarında üretilmektedir, bu yüzden uzun vadeli bir garanti öngörülmüştür.

Ürünlerimizin tamamı ömür boyu garanti kapsamındadır. Satın aldığınız üründe herhangi bir üretim hatası oluşursa, Bilun Gold, ürününüzü ömür boyu, garanti koşullarına uyduğu takdirde ücretsiz tamir edecektir.

Tamir taleplerinin tümü, tamir süreci işleme alınmadan önce, Kalite kontrol ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. Kalite kontrol ekibimiz hasarın üretici tarafından değil de harici etkenlerden oluştuğu kanısına varırsa, bu size bildirilir ve uygun görülürse ücretli tamir süreci başlatılır.

 

Ömür Boyu Garanti Şartları:

 

1. Garanti, kullanım sonrası ortaya çıkabilecek üretim hatalarına bağlı deformasyonları kapsamaktadır. Bunun dışında kaza, kötü kullanım, ihmal veya dış etkenler ile oluşabilecek; kırılma ve ezilmelerde bu garanti maalesef geçerli olamamaktadır.

2. Ürün Bilun Gold dışında üçüncü şahıs veya firma tarafından müdahaleye maruz kaldıysa, garanti kapsamına giremez.

3. Fatura tarihinden itibaren garanti kapsamı dahilinde, tamir hizmetini alabilmek için, üretim hatası olduğunu düşündüğünüz ürünü 2 yıl boyunca anlaşmalı kargo firması ile ücretsiz yollayabilirsiniz. Bu sürenin sonunda Ömür Boyu Garanti kapsamında ele alınacak onarım taleplerini, ürünü kargo ücretini ödeyerek tarafımıza ulaştırmanız halinde yapabilirsiniz.

4. Ürünün herhangi bir parçası (zinciri, klipsi vs.) düştüğü takdirde, garanti kapsamında tamir süreci için bu parçaların Bilun Gold tarafına ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Bilun Gold kaybolan parçalar için sorumluluk alamamaktadır. Eksik olan parçalar için ücretli tamir süreci, talebiniz doğrultusunda başlatılabilir.

5. Kimyasal maddelere maruz kalma, klorlu su, kaynar su teması sonucu oluşan renk değişimleri, kötü kullanım sonucu oluşan çizikler, ve çukurlar garanti kapsamı dışında tutulmak durumundadır.

 6. Ömür Boyu Garanti hakkı üçüncü bir şahsa veya kuruma aktarılamaz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.